Учебная деятельность

 Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

1 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 1 курса

Апта НеделяУақыты ВремяЖҚҰ-13кЕжА-11  ЖҚҰ-11 (ПЗ)  
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Математика-Зикенова А.Е 2.География-Ешенова О.К 3. Химия-Оразгалиев Қ.М 4.Информатика-Хисамбинова А.К Өзін-өзі тану-Матенова Б.А1. География-Ешенова О.К 2. Қазақ тілі-Макаева А.С 3. Физика- Ауесова Ж.К 4. Өзін-өзі тану-Матенова Б.А Информатика-Хисамбинова А.К1.Химия- Оразгалиев Қ.М 2.Математика-Зикенова А.Е 3.География-Ешенова О.К 4.АӘД-Әбішев Е.Ж
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Физика- Ауесова Ж.К 2.Физика- Ауесова Ж.К 3. Биология- Оразгалиев Қ.М 4.Қазақ әдебиеті- Макаева А.С1. Биология- Оразгалиев Қ.М 2. Қазақ әдебиеті- Макаева А.С 3. География-Ешенова О.К 4. Физика- Ауесова Ж.К1.Қазақ әдебиеті-Макаева А.С 2. Биология- Оразгалиев Қ.М 3. Математика- Зикенова А.Е 4.Орыс т және ә-Токбулатова А.Б/Шет тілі-Шәкерімова Ж.К
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Химия- Оразгалиев Қ.М 2.Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 3.Математика- Зикенова А.Е 4.Шет тілі-Шәкерімова Ж.К1. АӘД-Әбішев Е.Ж 2. Математика- Зикенова А.Е 3. Химия- Оразгалиев Қ.М 4. Математика- Зикенова А.Е1. География-Ешенова О.К 2. Физика- Ауесова Ж.К 3. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 4. Химия- Оразгалиев Қ.М
Четверг/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. География-Ешенова О.К 2.Орыс тілі және әдебиеті-Токбулатова А.Б 3. АӘД-Әбішев Е.Ж1. Биология- Оразгалиев Қ.М 2. Шет тілі-Шәкерімова Ж.К 3. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б1. Орыс тілі және әдебиеті-Токбулатова А.Б I / Шет тілі-Шәкерімова Ж.К II 2. Физика- Ауесова Ж.К 3. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.БI / Манарбеков М.М
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Биология- Оразгалиев Қ.М 2. Қазақ тілі-Макаева А.С 3.Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б1. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 2. Орыс тілі және әдебиеті-Токбулатова А.Б 3. Химия- Оразгалиев Қ.М1. Қазақ тілі-Макаева А.С 2. Биология- Оразгалиев Қ.М 3. Өзін-өзі тану-Матенова Б.А Информатика-Хисамбинова А.К

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

1 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 1 курса

Апта НеделяУақыты ВремяПО-12 (ПЗ) 511 кабӨҚ-11 к 520 каб
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Математика-Хангельдина Г.С 2. Химия- Оразгалиев Қ.М 3.Казахский язык и литература-Макаева А.С 4.Русский язык-Токбулатова А.Б1.Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 2. АӘД-Әбішев Е.Ш 3.Орыс тілі және әдебиеті-Токбулатова А.Б 4. Химия- Оразгалиев Қ.М
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Математика-Хангельдина Г.С 2. География-Ешенова О.К 3. Русская литература-Токбулатова А.Б 4. Биология- Оразгалиев Қ.М1. География-Ешенова О.К 2. Математика-Зикенова А.Е 3.Қазақ тілі-Макаева А.С
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Иностранный язык-Шәкерімова Ж.К 2. Химия- Оразгалиев Қ.М 3. НВП-Әбішев Е.Ш 4. География-Ешенова О.К1. Математика-Зикенова А.Е 2. Шет тілі-Матенова Б.А 3. Дене тәрбиесі- Манарбеков М.М 4.Физика- Ауесова Ж.К
Четверг/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Физ культура- Манарбеков М.М 2. Биология- Оразгалиев Қ.М 3. Физика- Ауесова Ж.К1. Қазақ әдебиеті-Макаева А.С 2.  Өзін-өзі тану-Матенова Б.А Информатика-Хисамбинова А.К 3. Биология- Оразгалиев Қ.М 4. Биология- Оразгалиев Қ.М
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.История Казахстана-Ешенова О.К 2. Физика- Ауесова Ж.К 3. Информатика-Хисамбинова А.К Самопознание-Ешенова О.К1. 2. География-Ешенова О.К 3.Физика-Ауесова Ж.К 4. Химия- Оразгалиев Қ.М

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К.

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

II семестрге арналған 1 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 1 курса на II семестр

Апта НеделяУақыты ВремяЖҚҰ-13кЕжА-11  ЖҚҰ-11 (ПЗ)  
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Математика-Хангельдина Г.С 2. Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б 3. Шет тілі-Шәкерімова Ж.К 4. Информатика-Хисамбинова А.К    Өзін-өзі тану-Матенова Б.А1. Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. Информатика-Хисамбинова А.К    Өзін-өзі тану-Матенова Б.А 4. Шет тілі-Шәкерімова Ж.К1. Физика-Ауесова Ж.К 2. Қазақ тілі-Макаева А.С 3. Орыс тілі ж/е ә-Токбулатова А.Б/ Шет т-Шәкерімова Ж.К 4. Қазақ әдебиеті- Макаева А.С    
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Қазақ тілі-Макаева А.С 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. Физика-Ауесова Ж.К 4. Қазақ әдебиеті- Макаева А.С1. Математика-Хангельдина Г.С 2. Қазақ тілі-Макаева А.С 3. Қазақ әдебиеті- Макаева А.С 4. Физика-Ауесова Ж.К1. Орыс тілі ж/е ә-Токбулатова А.Б/ Шет т-Шәкерімова Ж.К 2. Физика-Ауесова Ж.К 3. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б / Манарбеков М.М 4. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Математика-Хангельдина Г.С 2. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 3.АӘД-Әбішев Е.Ш 4. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б    1. АӘД-Әбішев Е.Ш 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 4.__________________________    Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б1. Орыс тілі ж/е ә-Токбулатова А.Б/ Шет т-Шәкерімова Ж.К     Қазақ әдебиеті- Макаева А.С 2. Физика-Ауесова Ж.К 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М     Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б / Манарбеков М.М
Четверг/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М     АӘД-Әбішев Е.Ш 2. Физика-Ауесова Ж.К 3. Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б     Шет тілі-Шәкерімова Ж.К1. АӘД-Әбішев Е.Ш     Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 2. Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б     Шет тілі-Шәкерімова Ж.К 3. Физика-Ауесова Ж.К1. Қазақ тілі-Макаева А.С    Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б/ Шәкерімова Ж.К 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. АӘД-Әбішев Е.Ш  
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Қазақ тілі-Макаева А.С     Қазақ әдебиеті- Макаева А.С 2. Физика-Ауесова Ж.К 3. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б1. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б 2. Қазақ тілі-Макаева А.С     Қазақ әдебиеті- Макаева А.С 3. Физика-Ауесова Ж.К1. АӘД-Әбішев Е.Ш      Орыс тілі ж/е ә-Токбулатова А.Б/ Шет т-Шәкерімова Ж.К 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. Өзін-өзі тану-Матенова Б.А     Информатика-Хисамбинова А.К

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

II семестрге арналған 1 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 1 курса на II семестр

Апта НеделяУақыты ВремяПО-12 (ПЗ)  ӨҚ-11 к  
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Казахский язык и литература-Макаева А.С 2. Физ культура-Манарбеков М.М 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Физика-Ауесова Ж.К1. Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М 2. Физика-Ауесова Ж.К 3. Физика-Ауесова Ж.К 4. Өзін-өзі тану-Матенова Б.А    Информатика-Хисамбинова А.К
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Информатика-Хисамбинова А.К    Самопознание-Ешенова О.К 2.Русский язык-Токбулатова А.Б 3. Русская литература- Токбулатова А.Б    История Казахстана-Ешенова О.К 4. История Казахстана-Ешенова О.К1. Физика-Ауесова Ж.К 2. Шет тілі-Шәкерімова Ж.К 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Физика-Ауесова Ж.К 2.Русская литература- Токбулатова А.Б 3. Иностранный язык-Шәкерімова Ж.К 4.Физ культура-Манарбеков М.М1. Қазақ тілі-Макаева А.С     Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б 2. Қазақ тілі-Макаева А.С 3. Қазақ әдебиеті- Макаева А.С 4. АӘД-Әбішев Е.Ш     Қазақстан тарихы-Ғылымбай А.М
Четверг/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Физика-Ауесова Ж.К 2. Иностранный язык-Шәкерімова Ж.К    Казахский язык и литература-Макаева А.С 3. Математика-Хангельдина Г.С1. Математика-Хангельдина Г.С 2. АӘД-Әбішев Е.Ш 3. Шет тілі-Шәкерімова Ж.К    Дене тәрбиесі- Манарбеков М.М
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Русский язык-Токбулатова А.Б     НВП-Әбішев Е.Ш 2. НВП-Әбішев Е.Ш 3. Математика-Хангельдина Г.С1. Математика-Хангельдина Г.С 2. Орыс тілі ж/е әдебиеті-Токбулатова А.Б 3. Қазақ әдебиеті- Макаева А.С

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К.

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

2 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 2 курса

Апта НеделяУақыты ВремяӘЖ-21 ПЗӘЖ-23ПО-22к
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Әлеуметтік мед негіздері-Абдильдинова Ж.А 2.Кәсіби этика ж/е сөйлеу мәдениеті-Смагулова А.Т 3.Құқық негіздері-Сагидолла А.С 4.Мәдениеттану-Ғылымбай А.М1.Құқық негіздері-Сагидолла А.С 2.Әлеуметтік мед негіздері-Абдильдинова Ж.А 3.Мәдениеттану-Ғылымбай А.М 4.Кәсіби этика ж/е сөйлеу мәдениеті-Смагулова А.Т1.Аппартное обеспечение кт- Байсеитова Д.К 2. Математика-Хангельдина Г.С 3.Пакеты прикладных программ-Мусинов К.Т 4.Аппартное обеспечение кт-Байсеитова Д.К
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Жалпы психология-Дюсенбекова А.К 2. Әлеуметтік жұмыс негіздері-Абдильдинова Ж.А 3. Математика-Хангельдина Г.С 4.Философия негіздері-Ғылымбай А.М  1.Философия негіздері-Ғылымбай А.М 2.Жалпы психология-Дюсенбекова А.К 3. Әлеуметтік жұмыс негіздері-Абдильдинова Ж.А 4. Математика-Хангельдина Г.С1. Программирование в офисных прилож-Мусинов К.Т 2. Проф иностранный –Матенова Б.А 3. Эксплуатация и обслуживание кт- Байсеитова Д.К 4. Аппаратное обеспечение кт-Байсеитова Д.К     Программ обеспечен и операц системы кт- Байсеитова Д.К  
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Математика-Хангельдина Г.С 2. Әлеуметтік жұмыс негіздері-Абдильдинова Ж.А 3. Жалпы психология-Дюсенбекова А.К    Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б 4.Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А1. Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б    Жалпы психология-Дюсенбекова А.К 4. Әлеуметтік жұмыс негіздері-Абдильдинова Ж.А1.Проф казахский язык-Макаева А.С 2.Программ обеспечение и операц системы кт- Байсеитова Д.К 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Физ культура-Керімжанов А.Б  
Четверг/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Әлеуметтік мед негіздері-Абдильдинова Ж.А 2.Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу-Макаева А.С   Математика-Хангельдина Г.С 3.Дене шынықтыру-Манарбеков М.М1. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 2. Математика-Хангельдина Г.С     Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу-Макаева А.С 3. Әлеуметтік мед негіздері-Абдильдинова Ж.А  1.Основы высшей и дискретной математики- Хангельдина Г.С 2. Эксплуатация и обслуживание кт- Байсеитова Д.К     Программирование в офисных прилож-Мусинов К.Т 3. Проф казахский язык-Макаева А.С     Проф иностранный язык–Матенова Б.А
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Дене шынықтыру-Манарбеков М.М 2. Мәдениеттану-Ғылымбай А.М    Әлеуметтік жұмыс негіздері-Абдильдинова Ж.А 3. Әлеуметтік мед негіздері-Абдильдинова Ж.А  1. Әлеуметтік мед негіздері-Абдильдинова Ж.А 2. Әлеуметтік жұмыс негіздері-Абдильдинова Ж.А     Мәдениеттану-Ғылымбай А.М 3. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б1. 2. 3.Физ культура-Керімжанов А.Б 4. Математика-Хангельдина Г.С    Основы высшей и дискретной математики- Хангельдина Г.С 5.Охрана труда-Оразгалиев Қ.М

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

2 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 2 курса

Апта НеделяУақыты ВремяПраво-22кӨҚ-21кЖҚҰ-21ЕжА-21
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Админимтративное право-Дюсенбекова А.К 2. Админимтративное право-Дюсенбекова А.К 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Культурология-Ешенова О.К1. Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 2. Құқық негіздері – Сагидолла А.С 3.Тех механика негіздері-Тауыков А.Н 4 Математика-Хангельдина Г.С1.ПМ01 Учет регистрация сертиф-Магденов Р.М 2. Эксплуатация автотранспорта и правило перевозки грузов- Магденов Р.М Техникалық білім негіздері- Жакпаров Е.Ш 3. ПМ02 Автокөліктерді жөндеу ж/е тех қызмет көосету-Жакпаров Е.Ш 4. Электротехника с основами электроники-Ауесова Ж.К1. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 2. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 3. Қаржы ж/е несие-Тукенова В.Д 4. Экономикалық информатика ж/е Ақапарттық технологиялар-Хисамбинова А.К      Дене шынықтыру-Манарбеков М.М
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Автоматизиро обработка правовой инфо-Хисамбинова А.К 2.Основы экономики-Касимова А.М  3. Экологическое право-Дюсенбекова А.К 4. Основы философии-Ешенова О.К1. Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б 2. Материалтану-Тауыков А.Н 3. Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М 4. Сызу-Жангазаков С.Е1.Құқықтық білім негіздері-Сагидолла А.С 2.ПМ02 Эксплуатация авто и правило перевоз -Магденов Р.М 3. Сызу-Жангазаков А.Н 4.  Әкімшілік құқық-Сарсенбаева Л.Б     Қылмыстық құқық- Сарсенбаева Л.Б1. Экономикалық теория негіздері- Тукенова В.Д 2. Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б 3. Статистика- Тукенова В.Д 4. Бух есеп негіздері-Касимова А.М
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Правохранительные органы РК-Дюсенбекова А.К 2. История государства и права РК-Ешенова О.К 3. Делопроизводство на гос языке-Макаева А.С 4. Физ культура-Манарбеков М.М1. Философия негіздері-Ғылымбай А.М 2. Тех механика негіздері-Тауыков А.Н 3.Саясаттану ж/е әлеуметтану негіздері- Ешенова О.К 4. Математика-Хангельдина Г.С1. 2. Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б 3. Жол полициясының құқықтық жағдайы- Сагидолла А.С 4.Жол жүру ережесі-Магденов Р.М   Автокөлік құрылысы-Жакпаров Е.Ш 5.Еңбекті қорғау-Оразгалиев Қ.М1. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д    Қаржы ж/е несие-Тукенова В.Д 2. Бух есеп негіздері-Касимова А.М 3. Бух есеп негіздері-Касимова А.М 4.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу-Макаева А.С Статистика-Тукенова В.Д
Четверг/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Физ культура-Манарбеков М.М 2. Основы политологии и социологии-Ешенова О.К 3. Проф иностранный язык-Шәкерімова Ж.К     Проф каз язык-Макаева А.С1. Материалтану-Тауыков А.Н     Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М 2. Мәдениеттану-Ғылымбай А.М 3. Сызу-Жангазаков С.Е 4. Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М1.Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 2. Автокөлік құрылысы-Жакпаров Е.Ш 3. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б  1. Экономистерге арналған математика-Зикенова А.Е 2. ДОО 1 с бухгалтерия-Тукенова В.Д 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Математика-Хангельдина Г.С
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.301. Правохранительные органы РК-Дюсенбекова А.К 2. Основы теории государства и права- Ешенова О.К 3. Математика-Хангельдина Г.С 4. Логика-Ешенова О.К1. Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б 2. Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 3.Мемлекеттік тілде іс-қағаздарын жүргізу-Макаева А.С 4.ауесова1. Математика-Хангельдина Г.С 2. Математика-Хангельдина Г.С 3. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б1. Экономистерге арналған математика-Зикенова А.Е 2. Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 3.Дене шынықтыру-Манарбеков М.М

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

II семестрге арналған 2 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 2 курса на II семестр

Апта НеделяУақыты ВремяӘЖ-21 ПЗӘЖ-23ПО-22к
Понедельник/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 2. Экономика негіздері-Касимова А.М 3. Әлеуметтік психология- Абдильдинова Ж.А 4. Дене шынықтыру-Манарбеков М.М  1. 2.Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 3. Экономика негіздері-Касимова А.М 4. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б  1.Пакеты прикладных программ-Мусинов К.Т 2.Пакеты прикладных программ-Мусинов К.Т 3.Делопроизв на гос языке-Макаева А.С 4. Основы высшей и дискретной математики-Хангельдина Г.С
Вторник/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Әлеуметтік педагогика-Абдильдинова Ж.А 2. Жас ерекшелік психологиясы- Дюсенбекова А.К 3. Педагогика- Дюсенбекова А.К 4. ___________________________     Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А1. Педагогика- Дюсенбекова А.К 2. Саясаттану ж/е әлеум негіздері-Ғылымбай А.М 3. Әлеуметтік психология- Абдильдинова Ж.А    1. Пакеты прикладных программ-Мусинов К.Т 2.Обьектно-ориент программирование-Байсеитова Д.К 3. Обьектно-ориент программирование-Байсеитова Д.К     Эксплуатация и обслуживание кт- Байсеитова Д.К 4.Основы высшей и дискретной математики-Хангельдина Г.С
Среда/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Дене шынықтыру- Манарбеков М.М 2.Саясаттану ж/е әлеум негіздері-Ешенова О.К 3.Дамуынд ауытқуы бар бала психолог- Абдильдинова Ж.А 4.Әлеум жұмыста құқықтық ақпараттандыру-Сагидолла А.С    Әлеуметтік жұмыстағы ақпараттық техн-Байсеитова Д.К1.Әлеуметтік педагогика-Абдильдинова Ж.А 2.Дамуынд ауытқуы бар бала психолог- Абдильдинова Ж.А 3.Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 4. Әлеуметтік жұмыстағы ақпараттық техн-Байсеитова Д.К    Әлеум жұмыста құқықтық ақпараттандыру-Сагидолла А.С1.Компьютерная графика- Мусинов К.Т 2.Компьютерная графика- Мусинов К.Т 3.Компьютерная графика- Мусинов К.Т 4. Делопроизв на гос языке-Макаева А.С
Четверг/ Бейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Әлеуметтік педагогика-Абдильдинова Ж.А     2. Жалпы психология-Дюсенбекова А.К 3. Экономика негіздері-Касимова А.М    Мемлекеттік тілде іс қағаздар жүрг-Макаева А.С 4. _________________________________________    Жас ерекшелік психологиясы- Дюсенбекова А.К1.Жалпы психология-Дюсенбекова А.К 2. Әлеуметтік педагогика-Абдильдинова Ж.А     Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 3. Мемлекеттік тілде іс қағаздар жүрг-Макаева А.С    Экономика негіздері-Касимова А.М 4. Жас ерекшелік психологиясы- Дюсенбекова А.К  1.Проф иностр язык-Матенова Б.А    Проф каз язык-Макаева А.С 2.Программирование в офисных приложениях-Мусинов К.Т 3.Физ культура-Керімжанов А.Б
Пятница/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. Әлеуметтік психология-Абдильдинова Ж.А 2. Жалпы психология-Дюсенбекова А.К     Педагогика- Дюсенбекова А.К 3. Әлеуметтік менеджмент-Тукенова В.Д     Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б1. Жалпы психология-Дюсенбекова А.К     Педагогика- Дюсенбекова А.К 2. Әлеуметтік психология- Абдильдинова Ж.А 3. Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б     Әлеуметтік менеджмент-Тукенова В.Д 4. Жас ерекшелік психологиясы- Дюсенбекова А.К1. Эксплуатация и обслуживание кт- Байсеитова Д.К 2. Программное обеспечение и операц системы- Байсеитова Д.К 3. Физ культура-Керімжанов А.Б 4. Программирование в офисных приложениях-Мусинов К.Т

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

II семестрге арналған 2 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 2 курса на II семестр

Апта НеделяУақыты ВремяПраво-22кӨҚ-21кЖҚҰ-21ЕжА-21
Пн/ Дүйсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Уголовное право-Дюсенбекова А.К 2.Уголовное право-Дюсенбекова А.К 3.Конституционное право- Дюсенбекова А.К 4.Основы фин и налового права-Дюсенбекова А.1.Өрт сөндіру ж/е жану проц теор-Тауыков А.Н 2.Өрт сөндіру ж/е жану проц теор-Тауыков А.Н 3.Өрт сөндіру ж/е жану проц теор-Тауыков А.Н 4.Өрт сөндіру ж/е жану проц теор-Тауыков А.Н1.Пм02Техникалық білім негіздері-Жакпаров Е.Ш 2.Жүргізуші психологиясы- Абдильдинова Ж.А 3.Пм02Автокөлік жөндеу ж/е тех – Жакпаров Е.Ш 4.МОО01 Жол шарттары ж/е қоз- Жакпаров Е.Ш1.Аудит-Тукенова В.Д 2.Аудит-Тукенова В.Д 3.Аудит-Тукенова В.Д 4.Аудит-Тукенова В.Д
Вт/ Сейсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Основы бух учета и отчетност-Касимова А.М 2.ОТГП-Ешенова О.К 3.Автом обработка право инфо-Хисамбинова А.К 4. Гражданское право- Дюсенбекова А.К  ДОО исполнительн произв- Дюсенбекова А.К1.Тіршілік қауіпсіздігі- Тауыков А.Н 2.Тіршілік қауіпсіздігі- Тауыков А.Н 3 Тіршілік қауіпсіздігі- Тауыков А.Н 4.Тіршілік қауіпсіздігі- Тауыков А.Н1. 2.Сақтандыру құқығы- Сагидолла А.С 3.ПМ04 Автокөліктерді эксплуатац-Магденов Р.М  ПМ04Еңбекті қорғау-Оразгалиев Қ.М 4. Әкімшілік құқық-Сарсенбаева Л.Б    Қылмыстық құқық- Сарсенбаева Л.Б 5. Мемлек тілде іс қағаз жүргізу-Макаева А.С1.Қаржылық есеп анализі- Тукенова В.Д 2.Қаржылық есеп анализі- Тукенова В.Д 3.Қаржылық есеп анализі- Тукенова В.Д 4. Қаржылық есеп анализі- Тукенова В.Д    Аудит-Тукенова В.Д
Ср/ Сәрсенбі8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001.Трудовое право и ПСЗ- Дюсенбекова А.К 2.Трудовое право и ПСЗ- Дюсенбекова А.К 3.ДОО исполнительн произв- Дюсенбекова А.К1.Экономика негіздері-Тукенова В.Д 2. Дене шынықтару-Манарбеков М.М 3. Термодинамика ж/е жылу беру н-Ауесова Ж.К1. ПМ04Еңбекті қорғау-Оразгалиев Қ.М    Пм02 Автокөліктерді эксплуатац- Магденов Р.М 2.Құқықтық білім негіздері-Сагидолла А.С 3.ПМ04 ЖҚҰ-Магденов Р.М 4.Электротех ж/е электрон нег-Ауесова Ж.К1.1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М 2.1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М 3.1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М 4. Қаржылық есеп- Тукенова В.Д
Чт/ Бейсенбі  8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. 2.Физ культура-Манарбеков М.М 3.Гражданское право- Дюсенбекова А.К 4.Делопроизв на гос языке-Макаева А.С1.Материалтану- Тауыков А.Н 2. Экономика негіздері-Тукенова В.Д 3. Дене шынықтару-Манарбеков М.М1.Кәсіби орыс тілі-Токбулатова А.Б    Кәсіби шет тілі-Матенова Б.А 2. Пм01 Жол жүру ережесі- Магденов Р.М    Жүргізуші психологиясы- Абдильдинова Ж.А 3.ПМ02 Автокөлікті есепке алу- Магденов Р.М1. Қаржылық есеп- Тукенова В.Д 2. 1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М 3.Салық ж/е салық салу- Тукенова В.Д
Пт/ Жұма8.00-9.20 9.30-10.50 11.10-12.30 12.40-14.001. 2.Физ культура-Манарбеков М.М 3.Конституционное право- Дюсенбекова А.К    Основы бух учета и отчетност-Касимова А.М 4.Проф каз язык- Макаева А.С   Проф иностр язык-Шәкерімова Ж.К1.Термодинамика ж/е жылу беру н-Ауесова Ж.К 2. Экономика негіздері-Тукенова В.Д 3. Өрт сөндіру ж/е жану проц теор-Тауыков А.Н1.Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 2 Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 3.ПМ04 Жол шарттары ж/е қозғал- Магденов Р.М 4.Құқықтық білім негіздері-Сагидолла А.С   Мемлек тілде іс қағаз жүргізу-Макаева А.С1. Салық ж/е салық салу- Тукенова В.Д 2. 1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М 3. ______________________________________ 1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М 4. 1С бух б/ша бухг есеп автомат-Касимова А.М  

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым03.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

3 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 3 курса

Апта НеделяУақыты ВремяҚұқық-31Қаржы-31ЕТжҚ-31
Понедельник/ Дүйсенбі 1.Азаматтық құқық-Сарсенбаева Л.Б 2.Азаматтық құқық-Сарсенбаева Л.Б 3.Азаматтық құқық-Сарсенбаева Л.Б 4.Қылмыстық іс жүргізу құқығы- Сарсенбаева Л.Б1. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 2.Экономикалық анализ ж/е АФО- Касимова А.М 3. Экономикалық анализ ж/е АФО- Касимова А.М 4.Қаржылық есеп-Тукенова В.Д1.Программирование и техн разработки-Мусинов К.Т 2.Обьекткно ориентиров программи-Хисамбинова А.К 3. Обьекткно ориентиров программи-Хисамбинова А.К 4. Обьекткно ориентиров программи-Хисамбинова А.К
Вторник/ Сейсенбі 1.Қылмыстық құқық-Сарсенбаева Л.Б 2.Кадрлық менеджмент-Сагидолла А.С 3.Еңбек құқығы және ӘҚҚ-Сагидолла А.С 4.Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б1.Экономикалық анализ ж/е АФО-Касимова А.М 2.Бюджетный учет-Касимова А.М 3.Финансы организаци-Тукенова В.Д 4. Финансы организаци-Тукенова В.Д1 Программное обесп и операц системы-Байсеитова Д.К 2.WEB программалау ж/е интернет техн-Байсеитова Д.К 3.Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 4. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б
Среда/ Сәрсенбі 1.Банк құқығы-Сагидолла А.С 2.ДОО исполнительное производство- Сагидолла А.С 3. Қылмыстық іс жүргізу құқығы-Сарсенбаева Л.Б 4.Нотариат- Сагидолла А.С1.ДОО ценные бумаги и фондовый рынок-Касимова А.М 2.Менеджмент негіздері-Тукенова В.Д 3.Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 4.Финансы организации-Тукенова В.Д1.WEB программировани и интернет тех-Байсеитова Д.К 2.  Обьекткно ориентиров программи-Хисамбинова А.К 3. Алгоритмизация ж/е бағдарламалау-Мусинов К.Т 4. Алгоритмизация ж/е бағдарламалау-Мусинов К.Т
Четверг/ Бейсенбі   1. Нотариат-Сагидолла А.С 2. Заң қызметін ұйымдастыру-Сарсенбаева Л.Б 3.Кәсіпкерлік құқық- Сагидолла А.С1.Эконом анализ ж/е АФО-Касимова А.М 2.Қаржылық менеджмент-Касимова А.М 3. Қаржылық менеджмент-Касимова А.М1..Алгоритмизация ж/е бағдарламалау -Мусинов К.Т 2. Сандық әдістер-Зикенова А.Е 3. Сандық әдістер-Зикенова А.Е
Пятница/ Жұма 1.Енбек құқығы және ӘҚҚ-Сагидолла А.С 2. Карлық менеджмент- Сагидолла А.С 3. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б1.Бюджетный учет-Касимова А.М 2. Дене шынықтыру -Керімжанов А.Б 3.Дене шынықтыру -Керімжанов А.Б1. WEB программировани и интернет тех-Байсеитова Д.К    Программное обесп и операц системы- Байсеитова Д.К 2.Программирование техн и разраб по-Мусинов К.Т 3. Программирование техн и разраб по-Мусинов К.Т

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

3 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 3 курса

Апта НеделяУақыты ВремяӨҚ-31ТОР-32ЖҚҰ-31
Понедельник/ Дүйсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Өрт сөндіру тактикасы-Тауыков А.Н 2. Өрт сөндіру тактикасы -Тауыков А.Н 3. Өрт сөндіру тактикасы -Тауыков А.Н 4. Дене шынықтыру-Манарбеков М.М    Электрқондырғыларының өрт қауіпсіздігі- Тауыков А.Н1.Теория и авто двигателей-Жакпаров Е.Ш 2. Средства и техн диагностирования-Жакпаров Е.Ш 3.Автомобильные экслуат материалы-Жакпаров Е.Ш 4.Средства и техн диагностир-Жакпаров Е.Ш1. ЖҚҰ-Магденов Р.М 2.Еңбекті қорғау- Оразгалиев Қ.М 3.ЖҚҰ-Магденов Р.М 4. ЖҚҰ-Магденов Р.М
Вторник/ Сейсенбі13.10 14.40 16.10 17.401 Өрт сөндіру тактикасы  до-Тауыков А.Н 2. Өрт сөндіру тактикасы до-Тауыков А.Н 3. Электрқондырғыларының өрт қауіпсіздігі- Тауыков А.Н 4 Өрт сөндіру тактикасы до-Тауыков А.Н Тіршілік қауіпсіздігі- Тауыков А.Н1. Теория и авто двигателей-Жакпаров Е.Ш 2. Средства и техн диагностирования-Жакпаров Е.Ш 3. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 4. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б1. Автокөлікті эксплуатациялау- Магденов Р.М 2.Жол шарттары ж/е қозғалыс қауіпсіздіг-Магденов Р.М 3. Автокөлікті эксплуатациялау – Магденов Р.М 4. Автоматтандыру ж/е ақпараттандыру негіздері-Мусинов К.Т
Среда/ Сәрсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Гидравлика и противопожарное водосноб-Тауыков А.Н 2 Гидравлика и противопожарное водосноб-Тауыков А.Н 3.Гидравлика и противопожарное водосноб-Тауыков А.Н 4. Электрқондырғыларының өрт қауіпсіздігі- Тауыков А.Н   1. Правило и безопасность дд-Магденов Р.М 2. Техн обслуживание авто средств-Жакпаров Е.Ш 3.Транспортная логистика- Жакпаров Е.Ш 4. Электрооборудование авто с основами эл оборудования-Жакпаров Е.Ш1. Автоматтандыру ж/е ақпараттандыру негіздері-Мусинов К.Т 2.Еңбекті қорғау- Оразгалиев Қ.М 3.Мед білім негіздері- Балтабаева Н.О 4.Жол шарттары ж/е қозғалыс қауіпсіздіг-Магденов Р.М
Четверг/ Бейсенбі  13.10 14.40 16.10 17.401.Өрт сөндіру ж/е апаттан құтқару техникасы-Тауыков А.Н 2. Өрт сөндіру ж/е апаттан құтқару техникасы -Тауыков А.Н 3. Өрт сөндіру ж/е апаттан құтқару техникасы -Тауыков А.Н1.Устройство авто-Жакпаров Е.Ш 2. Устройство авто-Жакпаров Е.Ш     Электрооборудование авто с основами эл оборудования-Жакпаров Е.Ш 3. Автомобильные экслуат материалы-Жакпаров Е.Ш1. Автокөлікті эксплуатациялау -Магденов Р.М 2. Еңбекті қорғау- Оразгалиев Қ.М 3. Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М
Пятница/ Жұма13.10 14.40 16.10 17.401.Пожарная безопасность обьектов хоз-Тауыков А.Н 2. Экономика негіздері-Тукенова В.Д 3. Дене шынықтыру-Манарбеков М.М1.Теория авто и двигателей-Жакпаров Е.Ш    Транспортная логистика- Жакпаров Е.Ш 2. Электрооборудование авто с основами эл оборудования-Жакпаров Е.Ш 3. Электрооборудование авто с основами эл оборудования-Жакпаров Е.Ш1. Мед білім негіздері-Балтабаева Н.О 2. Мед білім негіздері- Балтабаева Н.О 3. Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

II семестрге арналған 3 курс топтарының сабақ кестесі ( 1 ауысым)

Расписание уроков для групп 3 курса на II семестр  ( 1 смена)

Апта НеделяУақыты ВремяҚұқық-31ЕТжҚ-31ТОР-32
Пн/ Дүйсенбі8.30 10.00 11.40 13.101.Азаматтық іс жүргізу құқығы-Сарсенбаева Л.Б 2. Азаматтық іс жүргізу құқығы -Сарсенбаева Л.Б 3. Азаматтық іс жүргізу құқығы -Сарсенбаева Л.Б       _______________________________ 4. Кадрлық менеджмент- Сагидолла А.С  1.WEB бағдарламалау ж/е интернет техн- Байсеитова Д.К 2.WEB бағдарламалау ж/е интернет техн- Байсеитова Д.К 3.Программирование техн разработки по-Мусинов К.Т 4. Программирование техн разработки по-Мусинов К.Т1. 2. 3.Физическая культура-Керімжанов А.Б 4.Физическая культура-Керімжанов А.Б 5.Делопроизводство на гос языке-Макаева А.С
Вт/ Сейсенбі8.30 10.00 11.40 13.101.Атқару өндірісі- Сагидолла А.С 2.Азаматтық құқық- Сарсенбаева Л.Б       3.Банк құқығы-Сагидолла А.С 4. Кәсіпкерлік құқық- Сагидолла А.С     Нотариат- Сагидолла А.С1. Сандық ақпаратты өңдеу-Байсеитова Д.К 2. Программирование техн разработки по-Мусинов К.Т 3. Программирование техн разработки по-Мусинов К.Т 4. Программирование техн разработки по-Мусинов К.Т1.Транспортная логистика- Жакпаров Е.Ш 2. Теория автомобилей и двигателей-Жакпаров Е.Ш     Ремонт автотранспорта- Жакпаров Е.Ш 3.Основы социологии и политологии-Ешенова О.К 4. Ремонт автотранспорта- Жакпаров Е.Ш
Ср/ Сәрсенбі8.30 10.00 11.40 13.101.Кәсіпкерлік құқық- Сагидолла А.С 2.Заң қызметін ұйымдастыру- Сарсенбаева Л.Б        3.Қылмыстық іс жүргізу құқығы- Сарсенбаева Л.Б  4. Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б1. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 2. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 3. WEB бағдарламалау ж/е интернет техн- Байсеитова Д.К 4. Алгоритмдеу и бағдарламалау- Мусинов К.Т1. 2.Экономика производства-Тукенова В.Д 3. Основы социологии и политологии-Ешенова О.К 4. Ремонт автотранспорта- Жакпаров Е.Ш 5. Делопроизводство на гос языке-Макаева А.С
Чт/ Бейсенбі  8.30 10.00 11.40 13.101.Нотариат- Сагидолла А.С 2.Кадрлық менеджмент- Сагидолла А.С 3. Заң қызметін ұйымдастыру- Сарсенбаева Л.Б     Қылмыстық іс жүргізу құқығы- Сарсенбаева Л.Б1.Сандық ақпаратты өңдеу-Байсеитова Д.К 2.Сандық ақпаратты өңдеу-Байсеитова Д.К 3.Сандық ақпаратты өңдеу-Байсеитова Д.К1. Экономика производства-Тукенова В.Д 2.Техническое обслуживание авто средств- Жакпаров Е.Ш 3. Техническое обслуживание авто средств- Жакпаров Е.Ш 4. Правило и безопасность дорожног движения-Магденов Р.М
Пт/ Жұма8.30 10.00 11.40 13.101.Этика ж/е кәсіби психологиясы –Ильясова Б.Т 2.Этика ж/е кәсіби психологиясы – Ильясова Б.Т 3.Этика ж/е кәсіби психологиясы –Ильясова Б.Т           Азаматтық іс жүргізу құқығы -Сарсенбаева Л.Б    1. Алгоритмдеу и бағдарламалау- Мусинов К.Т 2. Алгоритмдеу и бағдарламалау- Мусинов К.Т 3. Алгоритмдеу и бағдарламалау- Мусинов К.Т1.Теория автомобилей и двигателей-Жакпаров Е.Ш 2.Теория автомобилей и двигателей-Жакпаров Е.Ш 3.Теория автомобилей и двигателей-Жакпаров Е.Ш

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

II семестрге арналған 3 курс топтарының сабақ кестесі   ( 2 ауысым)

Расписание уроков для групп 3 курса на II семестр   ( 2 смена)

Апта НеделяУақыты ВремяҚаржы-31  
Понедельник/ Дүйсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Экономикалық анализ ж/е АФО-Касимова А.М 2. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 3. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 4. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д  
Вторник/ Сейсенбі13.10 14.40 16.10 17.401. Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б 2.Ұйым қаржысы- Тукенова В.Д 3.Қаржылық менеджмент- Касимова А.М 4. Қаржылық менеджмент- Касимова А.М  
Среда/ Сәрсенбі13.10 14.40 16.10 17.401. Экономикалық анализ ж/е АФО-Касимова А.М 2. Экономикалық анализ ж/е АФО-Касимова А.М 3. Экономикалық анализ ж/е АФО-Касимова А.М 4. Экономикалық анализ ж/е АФО-Касимова А.М      
Четверг/ Бейсенбі  13.10 14.40 16.10 17.401. Қаржылық есеп-Тукенова В.Д 2. Қаржылық менеджмент- Касимова А.М 3. Қаржылық менеджмент- Касимова А.М 4.Дене шынықтыру-Керімжанов А.Б  
Пятница/ Жұма13.10 14.40 16.10 17.401. Ұйым қаржысы- Тукенова В.Д 2. Ұйым қаржысы- Тукенова В.Д 3. Ұйым қаржысы- Тукенова В.Д  

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

4 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 4 курса

Апта НеделяУақыты ВремяЕжА-41ЖҚҰ-43ЕТжҚ-41
Понедельник/ Дүйсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Бух есеп негіздері- Ақатаева Т.Б 2.Құқық негіздер-Сагидолла А.С 3.Применение базовых знаний экономики- Ақатаева Т.Б 4.Еңбекті қорғау-Сыгава К.С1.ПМ07 Основы стандарт допуски посадки и иетрология- Жакпаров Е.Ш 2.ПМ07 Диагностика автомоб-Магденов Р.М 3.Автомоб дороги и их диагностика- Магденов Р.М 4.ПМ08 Транспортная планировка городов- Жакпаров Е.Ш1.Жоғары деңгейлі тілде бағдарламалау-Байсеитова Д.К 2. Мәдениеттану-Ғылымбай А.М 3.Бұлтты есептеу- Байсеитова Д.К 4. Жоғары деңгейлі тілде бағдарламалау-Байсеитова Д.К
Вторник/ Сейсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Саясаттану ж/е әлеуметтану негіздері-Ешенова О.К 2.Қаржы және несие-Ақатаева Т.Б 3. Дене шынықтырц-Манарбеков М.М 4. Дене шынықтырц- Манарбеков М.М1.Құқық негіздері-Сагидолла А.С 2.Саясаттану ж/е әлеуметтану негіздері-Ғылымбай А.М 3.Дене шынықтырц-Керімжанов А.Б 4. Дене шынықтырц-Керімжанов А.Б1. Ақпаратты қорғау әдістері- Хисамбинова А.К 2. Құқық негіздері-Сагидолла А.С 3. Өндірістік экономика-Тукенова В.Д 4. Жоғары деңгейлі тілде бағдарламалау- Байсеитова Д.К
Среда/ Сәрсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Дене тәрбиесі-Манарбеков М.М 2.Применениие информаци комм и цифр тех-Байсеитова Д.К 3.Применениие информаци комм и цифр тех-Байсеитова Д.К 4.Еңбекті қорғау-Сыгаева К.С1.Техн средства и регулирование- Жакпаров Е.Ш     Техн средства и регулирование- Жакпаров Е.Ш 2. ПМ06 ЖҚҰ-Магденов Р.М 3. ПМ08 ЖҚҰ-Магденов Р.М1.Комп сети и сетевое администр- Хисамбинова А.К 2.Саясаттану ж/е әлеуметтану негіздері-Ғылымбай А.М 3. Экономика негіздері-Тукенова В.Д  
Четверг/ Бейсенбі  13.10 14.40 16.10 17.401.Қаржы және несие-Ақатаева Т.Б 2. Қаржы және несие-Ақатаева Т.Б 3.Бух есеп негіздері- Ақатаева Т.Б1.ПМ07 Экспертиза дорожно транспортн проишеств- Жакпаров Е.Ш 2.ПМ06 Автомобильные дороги и их диагностика- Магденов Р.М 3.ПМ06 Транспортная плавнировка городов- Жакпаров Е.Ш 4.МОО02 ЖҚҰ- Магденов Р.М1. Философия негіздері-Ғылымбай А.М 2.Ақпаратты қорғау әдістері- Хисамбинова А.К 3. Экономика негіздері-. Тукенова В.Д
Пятница/ Жұма13.10 14.40 16.101.Бух есеп негіздері-Ақатаева Т.Б 2.Еңбекті қорғау-Сыгаева К.С 3.Құқық негіздері-Сагидолла А.С1.Философия негіздері-Ешенова О.К 2.Мәдениеттану –Ешенова О.К 3. Экономика негіздері-Ақатаева Т.Б1.Ақпаратты қорғау әдістері- Хисамбинова А.К 2.Комп сети и сетевое администр-Хисамбинова А.К 3.Применение возможности ресурсов интерн- Байсеитова Д.К

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

4 курс топтарының сабақ кестесі

Расписание уроков для групп 4 курса

Апта НеделяУақыты ВремяТОР-42ПОВТ-42ЖҚҰ-41
Понедельник/ Дүйсенбі13.10 14.40 16.10 17.401. Экономика производства-Касимова А.М 2.Автоматизированне системы упр- Мусинов К.Т 3. Основы философии-Ешенова О.К 4. Еңбекті қорғау- Оразгалиев Қ.М     Делопроизводство на гос языке-Макаева А.С1.Моделирование эконом и произв проц- Хисамбинова А.К 2.Комп сети и сетевое администрирование-Байсеитова Д.К 3. Проектирование и техн разработки – Мусинов К.Т 4. Комп сети и сетевое администрирование-Байсеитова Д.К1.Жол-көлік оқиға экспертиз және трассология-Магденов Р.М 2.Автокөліктерді жөндеу ж/е техникал байқау-Жакпаров Е.Ш 3.Автокөлік диагностикасы- Магденов Р.М 4.Автокөліктерді жөндеу ж/е техникал байқау-Жакпаров Е.Ш
Вторник/ Сейсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Основы права-Сагидолла А.С 2.Делопроизводство на гос языке-Макаева А.С 3. Физ культура-Керімжанов А.Б 4. Ремонт автотранспорта-Жакпаров Е.Ш1.Физ культура-Керімжанов А.Б 2 Комп сети и сетевое администрирование-Байсеитова Д.К 3 Комп сети и сетевое администрирование-Байсеитова Д.К  1. Автокөлік диагностикасы- Магденов Р.М 2. Жол-көлік оқиға экспертиз және трассология-Магденов Р.М 3. Автокөліктерді жөндеу ж/е техникал байқау-Жакпаров Е.Ш 4. Жол-көлік оқиға экспертиз және трассология-Магденов Р.М
Среда/ Сәрсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Правило и безопасность дд-Магденов Р.М 2.Автоматизированные системы упр-Мусинов К.Т 3.Экономика производства-Касимова А.М 4.Физ культура-Керімжанов А.Б1.Комп сети и сетевое админстр-Байсеитова Д.К 2.Комп сети и сетевое админстр-Байсеитова Д.К 3.Моделирование произв и эконом проц-Хисамбинова А.К 4.Моделирование произв и эконом проц-Хисамбинова А.К1. Автокөлік диагностикасы- Магденов Р.М     Азаматтық құқық-Сарсенбаева Л.Б 2. Автокөліктерді жөндеу ж/е техникал байқау-Жакпаров Е.Ш 3. Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу-Макаева А.С 4.Дене тәрбиесі-Керімжанов А.Б
Четверг/ Бейсенбі  13.10 14.40 16.10 17.401. Технич обслуж и ремонт авто-Жакпаров Е.Ш 2.Правило и безопасность ДД-Магденов Р.М 3. Ремонт авто- Жакпаров Е.Ш1.Комп сети и сетевое администр-Байсеитова Д.К 2. Комп сети и сетевое администр-Байсеитова Д.К 3.Моделирование произв и эконом процесс-Хисамбинова А.К 4.Компьютерная графика- Хисамбинова А.К1. Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу-Макаева А.С 2. Азаматтық құқық-Сарсенбаева Л.Б 3. Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу-Макаева А.С    Мемлекет және құқық териясының негіздері-Ғылымбай А.М
Пятница/ Жұма13.10 14.40 16.101.Техн обслуживание автотранспортн средств-Жакпаров Е.Ш 2.Ремонт автотранспорта-Жакпаров Е.Ш 3.Охрана труда- Оразгалиев Қ.М1. 2. 3.Компьютерная графика- Хисамбинова А.К 4.Проектирование и техн разбот по-Мусинов К.Т 5. Компьютерная графика- Хисамбинова А.К1.Жол шарттары және жол қозғалы қауіпсіздігі- Магденов Р.М 2.ЖҚҰ- Магденов Р.М 3.Мемлекет және құқық териясының негіздері-Ғылымбай А.М

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.09-03.0913.09-17.0927.09-01.1011.10-15.1025.10-29.1008.11-12.1122.11-26.1106.12-10.1220.12-24.1203.01-07.0117.01-21.01
бөлiм06.09-10.0920.09-24.0904.10-08.1018.10-22.1001.11-05.1115.11-19.1129.11-03.1213.12-17.1227.12-31.1210.01-14.0124.01-28.01

II семестрге арналған 4 курс топтарының сабақ кестесі    (1 ауысым)

Расписание уроков для групп 4 курса на II семестр   ( 1 смена)

Апта НеделяУақыты ВремяӨҚ-41к  
Пн/ Дүйсенбі8.30 10.00 11.40 13.101. Медицина котостроф-Балтабаева Н.О 2. Медицина котостроф- Балтабаева Н.О 3. Физическая культура-Манарбеков М.М  
Вторник/ Сейсенбі8.30 10.00 11.40 13.10 14.40 16.101. 2. 3. 4. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 5. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 6. Пожарная техника и аварийно спас оборуд- Тауыков А.Н 7. ПБ обьектов хозяйствования- Тауыков А.Н  
Среда/ Сәрсенбі8.30 10.00 11.40 13.101. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 2. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 3. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 4. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н  
Четверг/ Бейсенбі  8.30 10.00 11.40 13.101. 2. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 3. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 4. Медицина котостроф- Балтабаева Н.О    
Пятница/ Жұма8.30 10.00 11.40 13.101. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 2. ПБ обьектов хозяйствования- Тауыков А.Н 3.____________________________________ ПБ обьектов хозяйствования- Тауыков А.Н  

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06

Бекітемін

Колледж директоры

_______Уразбаева К.Т

«___»__________2021 ж.

II семестрге арналған 4 курс топтарының сабақ кестесі ( 2 ауысым)

Расписание уроков для групп 4 курса на II семестр ( 2 смена)

Апта НеделяУақыты ВремяПОВТ-42ПБ-42ЕжА-41
Понедельник/ Дүйсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Физ культура-Керімжанов А.Б 2. Компьютерная графика-Хисамбинова А.К 3. Компьютерная графика-Хисамбинова А.К 4. Компьютерная графика-Хисамбинова А.К1. 2. 3. 4. Медицина котостроф- Балтабаева Н.О 5. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 6. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н1.Пм02 Қаржылық есеп-Ақатаева Т.Б 2.ПМ02Экономистерге арналған математика-Хангельдина Г.С 3.Аудит- Ақатаева Т.Б 4. ПМ03 Салық ж/е салық салу- Ақатаева Т.Б    ПМ03 Қаржылық есеп-Ақатаева Т.Б
Вторник/ Сейсенбі13.10 14.40 16.10 17.401.Компьютерная графика-Хисамбинова А.К 2. Проектирование и техн разработки ПО- Мусинов К.Т 3. Проектирование и техн разработки ПО- Мусинов К.Т  1.Медицина котостроф- Балтабаева Н.О 2.Медицина котостроф- Балтабаева Н.О 3.Физическая культура-Манарбеков М.М1.ПМ03 Салық ж/е салық салу- Ақатаева Т.Б 2.ПМ02Экономистерге арналған математика-Хангельдина Г.С 3.ПМ03 Қаржылық есеп-Ақатаева Т.Б 4. Пм02 Қаржылық есеп-Ақатаева Т.Б    Ұйым экономикасы- Ақатаева Т.Б
Среда/ Сәрсенбі13.10 14.40 16.10 17.401. Компьютерная графика-Хисамбинова А.К 2.Проектирование и техн разработки ПО- Мусинов К.Т 3. Проектирование и техн разработки ПО- Мусинов К.Т 4. Проектирование и техн разработки ПО- Мусинов К.Т1. 2. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 3. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 4. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н 5. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н1.Экономикалық анализ ж/е АФО- Ақатаева Т.Б 2.ПМ04 Салық ж/е салық салу- Ақатаева Т.Б 3. Дене шынықтыру-Манарбеков М.М 4. ПМ02Экономистерге арналған математика-Хангельдина Г.С
Четверг/ Бейсенбі  13.10 14.40 16.10 17.401.Методы защиты информации-Мусинов К.Т 2. Методы защиты информации-Мусинов К.Т 3. Методы защиты информации-Мусинов К.Т 4. Компьютерная графика-Хисамбинова А.К1. Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 2.Пожарная техника и аварийно спас оборуд- Тауыков А.Н 3. Пожарная техника и аварийно спас оборуд- Тауыков А.Н 4. Тактика спасательн работ и ликвидация ЧС-Тауыков А.Н1.ПМ03 Экономистерге арналған математика-Хангельдина Г.С 2. Ұйым экономикасы- Ақатаева Т.Б 3. Дене шынықтыру-Манарбеков М.М
Пятница/ Жұма13.10 14.40 16.101. Методы защиты информации-Мусинов К.Т 2. Методы защиты информации-Мусинов К.Т 3. Методы защиты информации-Мусинов К.Т 4. Физ культура-Курімжанов А.Б1. ПБ обьектов хозяйствования- Тауыков А.Н 2. ПБ обьектов хозяйствования- Тауыков А.Н 3. ПБ обьектов хозяйствования- Тауыков А.Н Пожарная техника и аварийно спас оборуд- Тауыков А.Н 4.Государственный пожарный надзор- Тауыков А.Н 5.   1. Аудит- Ақатаева Т.Б 2. Аудит- Ақатаева Т.Б 3.ПМ03 Экономистерге арналған математика-Хангельдина Г.С    ПМ04 Салық ж/е салық салу- Ақатаева Т.Б

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                                Ауесова Ж.К

алым01.01-07.0117.01-21.0131.01-04.0214.02-18.0228.02-04.0314.03-18.0328.03-01.0411.04-15.0425.04-29.0409.05-13.0523.05-27.0506.06-10.06
бөлiм10.01-14.0124.01-28.0107.02-11.0221.02-25.0207.03-11.0321.03-25.0304.04-08.0418.04-22.0402.05-06.0516.05-20.0530.05-03.0613.06-17.06